добредојде во нашата компанија

за нас

Ningbo Yierka заптивки копродукции, Ltd е основана во 1982 година за истражување, развој производство и продажба на хидраулични и пневматски заптивки. запечатување производи Ningbo Yierka се произведени со софистицирана технологија и супериорен квалитет и нашата силна клиент фокус е ни освојување на довербата на нови клиенти од своето основање.

Yierka заптивки има стручни истражувања мувла центар тим и мувла обработка и со својата експертиза во дизајн на производи, мувла развој и производство на интеграција, во моментов има повеќе од 20000set калапи. Yierka заптивки, исто така, има голем број на печат материјал формулации и користење на увезени високо квалитетни суровини и следниве меѓународни стандарди истиот процес на производство може да биде скроена да им обезбеди на клиентите специфични професионални запечатување решенија.

Yierka заптивки не се само популарен во Кина, но, исто така, се продаваат во Европа, Блискиот Исток, Јужна Америка, Јапонија и Југоисточна Азија. Yierka заптивки цврсто верувам дека Иновации и интегритет се корпоративните филозофии потребни за да се прошири нашите хоризонти и да им помогне на нашите нови и стари клиенти да расте со нас, од силата на сила.WhatsApp Online Chat !