добредојде во нашата компанија

Контактирајте не

NINGNBO YIERKA ПЛОМБИ CO., LTD

адреса

NO.68 Xinzhuang индустрија

Зона, Gaoqiao Таун, Haishu

Област, Ningbo, Кина

Е-пошта

oilseals@yierka.com

телефон

86-574-88051516

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !