mirëpritur për kompaninë tonë

Rreth nesh

Ningbo Yierka nënshkruan Co, Ltd, u themelua në vitin 1982 për kërkimin shkencor, zhvillimin prodhimin dhe shitjen vula hidraulike dhe pneumatike. Produktet Ningbo Yierka për nënshkrimin janë të prodhuara me teknologji të sofistikuar dhe me cilësi të lartë dhe të fortë fokusi ynë ndaj klientit ka qenë na fituar besimin e konsumatorëve të reja që nga themelimi tonë.

Yierka Seals ka një hulumtim myk qendër profesionale ekipit dhe myk përpunimit dhe me ekspertizën e saj në hartimin e produktit, zhvillimin e myk dhe integrimit të prodhimit, aktualisht ka më shumë se 20000set moulds. Yierka Seals gjithashtu ka formulime të shumta materiale vula dhe duke përdorur të importuara materiale me cilësi të lartë të papërpunuara dhe pas standardeve ndërkombëtare të njëjtë procesi i prodhimit mund të jenë të përshtatura për të siguruar klientit zgjidhje specifike nënshkrimin profesionale.

Yierka Seals jo vetëm popullore në Kinë, por shitet edhe në Evropën Lindore, Lindjen e Mesme, Amerikës së Jugut, Japoni dhe Azinë Juglindore. Yierka Seals vendosmërisht besoj se Inovacioni dhe integriteti janë filozofitë korporatave të nevojshme për të zgjeruar horizontet tona dhe për të ndihmuar klientët tanë të reja dhe të vjetra të rritet me ne, nga fuqia në fuqi.WhatsApp Online Chat !