BE-PU Plastike PASTRIMIN Seal - China Ningnbo Yierka Seals
mirëpritur për kompaninë tonë

BE-PU Plastic PASTRIMIN Seal

Përshkrim i shkurtër:

EU PU plastic pneumatic seal is produced by indection moulding technique with secial PU material. It is provided to be easily assemblied into special design open seal housing. Being used safely for all pneumatic cylinders, they are combine three funtion: sealing, wipering, fixing. Product Name EU PU Plastic Pneumatic Seal Material PU Color Blue, Deep Green Hardness 93 ± 2A Shore Working Pressure ≤1.6MPa Working Speed ≤1m/s Working Temperature -35℃~+80℃ Working Media Air ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Plastike PU BE-vula pneumatike është prodhuar nga teknikë derdhur indection me material secial UP. Ajo është e pajisur për t'u assemblied lehtë në dizajn të veçantë të hapur vulën strehim.
  Duke u përdorur në mënyrë të sigurtë për të gjitha cilindra pneumatike, ata janë kombinuar tre funtion: Nënshkrimin, wipering, fiksimin.

  Emri i produktit BE-PU Plastic PASTRIMIN Seal
  material PU
  Ngjyrë Blue, Deep Green
  fortësi 93 ± 2A Shore
  Presioni punës ≤1.6MPa
  Speed ​​Punës ≤1m / s
  Temperatura të punës -35 ℃ ~ + 80 ℃
  Media e punës ajror
  Avantazhet e produktit 1. Nuk ka rrezik nga korrozioni
  2. Nuk ka qoshet e pluhurit
  3. Vlerat e ulëta fërkime dhe gjatësia e lartë e operimit
  4. përshtatshme për përdorim në të thatë, si dhe të naftës ajrit -Pa pas fillestar kuvendit vajosje

   

  Seria Nr Seal Lloji material Ngjyrë Fortësi 
  (Shore A)
  Size (d * D * h) (mm)
  1 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 12 cm 19 cm 10
  2 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 12 x 20 x 10.7
  3 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 12 x 22 x 10.7
  4 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 14 x 24 x 10.7
  5 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 16 x 26 x 10.7
  6 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 18 x 26 x 10.7
  7 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 18 x 28 x 10.7
  8 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 20 x 30 x 10.7
  9 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 22 x 32 x 11.2
  10 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 25 x 35 x 11.2
  11 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 30 × 40 × 11.2
  12 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 32 x 42 x 11.2
  13 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 40 x 50 x 11.2
  14 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 45 x 55 x 12.2
  15 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 50 x 60 x 12.2
  16 BE-ja PU Blue, Deep Green 93 ± 2A 63 cm 75 cm 13

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !