POM Mbështetje Plastike Veshur Ring - China Ningnbo Yierka Seals
mirëpritur për kompaninë tonë

POM Mbështetje Plastic Veshja Ring

Përshkrim i shkurtër:

POM plastic support wearing ring seal is used as pistion and rod guides in standard hydraulic cylinders exposed to high loads that can occur in mobile hydraulic and presses. Product Name POM Plastic Support Wearing Ring Material POM, POM filled with Glass Fiber Color White, Black Working Speed ≤5m/s Working Temperature -30℃~+150℃ Product Advantages 1. High abrasion resistance 2. Low Friction Value 3. Stick-slip free running 4. Dimensionally stable and vibration absorbing 5. H...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  POM mbështetje plastike veshur me vulën unazë është përdorur si pistion dhe shufra udhëzon në cilindra standarde hidraulike të ekspozuar ndaj ngarkesave të larta që mund të ndodhin në të lëvizshme hidraulike dhe shtyn.

  Emri i produktit POM Mbështetje Plastic Veshja Ring
  material POM, POM mbushur me fije qelqi
  Ngjyrë E Bardhë e zezë
  Speed ​​Punës ≤5m / s
  Temperatura të punës -30 ℃ ~ + 150 ℃
  Avantazhet e produktit 1. Rezistencë të lartë konsumuarit
  2. Vlera e Ulët Fërkimi
  3. Stick-shqip lirë running
  4. dimensionally qëndrueshme dhe dridhje thithjen
  5. rezistencë të lartë ndaj nxjerrje
  6. compression Ulët vendosur
  7. instalimin Easy

   

  Seria Nr Seal Lloji material Ngjyrë Size (d * D * h) (mm)
  1 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 6 cm 12 cm 5
  2 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 35 x 30 x 6
  3 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 42 x 38 x 6
  4 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 40 x 35 x 6
  5 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 49.5 mm 36.5 mm 6
  6 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 70 x 63.2 mm 6
  7 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 75 x 68.2 mm 6
  8 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 80 x 73.2 mm 6
  9 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 85 x 80 x 6
  10 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 90 x 83.2 mm 6
  11 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 100 cm 93.2 mm 6
  12 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 120 cm 113.2 x 6
  13 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 127 cm 120.2 x 6
  14 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 38 x 34 x 7
  15 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 43 cm 35 cm 7
  16 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 75 x 60 x 9
  17 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 50 x 40 x 9,5
  18 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 50 x 45 x 9,5
  19 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 51.5 mm 34 x 9,5
  20 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 55 x 50 x 9,5
  21 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 60 x 55 x 9,5
  22 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 61.2 × 44.4 × 9.5
  23 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 63 x 58 x 9,5
  24 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 64.5 × 47.8 × 9.5
  25 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 65 x 55 x 9,5
  26 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 65 x 60 x 9,5
  27 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 70 x 65 x 9,5
  28 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 71.5 × 53.8 × 9.5
  29 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 73.5 mm 68 x 9,5
  30 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 75 x 60 x 9,5
  31 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 75 x 70 x 9,5
  32 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 80 x 75 x 9,5
  33 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 85 x 79 x 9,5
  34 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 81.5 × 63.8 × 9.5
  35 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 85 x 70 x 9,5
  36 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 90 x 85 x 9,5
  37 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 95 x 80 x 9,5
  38 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 100 cm 95 x 9,5
  39 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 120 x 115 cm 9.5
  40 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 127 x 122 cm 9.5
  41 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 63 × 56.5 × 12.7
  42 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 50 cm 40 cm 14
  43 POM POM, Fiber POM + Glass E Bardhë e zezë 49.5 × 44.5 × 14.8

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !