PZ NBR PASTRIMIN cilindër Seal - China Ningnbo Yierka Seals
mirëpritur për kompaninë tonë

PZ NBR PASTRIMIN cilindër Seal

Përshkrim i shkurtër:

PZ NBR pneumatic cylinder seal is for pistons in pneumatic cylinders and valves. Product Name PZ NBR Pneumatic Cylinder Seal Material NBR Color Black Hardness 75 ± 2A Shore Working Pressure ≤1.2MPa Working Speed ≤1m/s Working Temperature -20℃~+100℃ Working Media Air Product Advantages 1. Good sealing performance in small installation grooves 2. Smooth running thanks to optimum luricant retaining sealing lip geometry 3. Low static and dynamic friction thanks to smallest ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PZ NBR vula pneumatike cilindër është për Pistons në cilindra pneumatike dhe valvulave.

  Emri i produktit PZ NBR PASTRIMIN cilindër Seal
  material NBR
  Ngjyrë e zezë
  fortësi 75 ± 2A Shore
  Presioni punës ≤1.2MPa
  Speed ​​Punës ≤1m / s
  Temperatura të punës -20 ℃ ~ + 100 ℃
  Media e punës ajror
  Avantazhet e produktit 1. Performanca e mirë nënshkrimin në instalimin e vogël grooves
  2. sajë Smooth drejtimin për të mbajtur optimal luricant nënshkrimin Lip gjeometri
  3. të ulët të fërkimit në sajë statike dhe dinamike në pjesët më të vogla të mundshme
  4. Për përdorim në ajër të thatë dhe të naftës-free. Vajosje fillestar në asamble është e domosdoshme për jetë të gjatë shërbimi
  5. thjesht kuvendit në grooves thjeshta

   

  Seria Nr Seal Lloji material Ngjyrë Fortësi 
  (Shore A)
  Madhësi (D * d * t / h) (mm)
  1 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 12 x 7 x 2 / 2.5
  2 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 16 x 9 x 2.1 / 2.5
  3 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 20 x 12 x 2.1 / 2.5
  4 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 25 x 18 x 2.1 / 2.5
  5 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 28 x 19 x 2.5 / 3
  6 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 30 x 21 x 2.5 / 3
  7 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 32 x 23 x 2.5 / 3
  8 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 40 x 31 x 2.5 / 3
  9 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 50 x 41 x 2.5 / 3
  10 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 63 x 51 x 3.4 / 4
  11 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 80 x 68 x 3.4 / 4
  12 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 100 cm 88 cm 3.4 / 4
  13 PZ NBR e zezë 75 ± 2A 125 × 110 × 4.4 / 5

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !