UHS Piston dhe Rod hidraulike Seal - China Ningnbo Yierka Seals
mirëpritur për kompaninë tonë

UHS Piston dhe Rod Hydraulic Seal

Përshkrim i shkurtër:

Having been used very widerly in hydraulic cylinders, UHS is a lip-seal which can be used for both piston and rod seal because of having the height of both sealing lips equal. Product Name UHS Piston and Rod Hydraulic Seal Material PU Color Green, Blue, Yellow Hardness 90 ± 2A Shore Working Pressure ≤35MPa Working Speed ≤1m/s Working Temperature -35℃~+80℃ Product Advantages 1. High sealing performance under low pressure 2. Not suitable for sealing singly 3. Easy installat...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Duke pasur qenë përdorur shumë më gjerë në cilindra hidraulike, UHS është një lip-vulë e cila mund të përdoret për të dy piston dhe vulë shkop për shkak të paturit lartësinë e dy buzëve nënshkrimin barabarta.

  Emri i produktit UHS Piston dhe Rod Hydraulic Seal
  material PU
  Ngjyrë Jeshile, blu, të verdhë
  fortësi 90 ± 2A Shore
  Presioni punës ≤35MPa
  Speed ​​Punës ≤1m / s
  Temperatura të punës -35 ℃ ~ + 80 ℃
  Avantazhet e produktit 1. Të lartë të performancës nënshkrimin nën presion të ulët
  2. Jo të përshtatshme për nënshkrimin në formë individuale
  3. Instalim të lehtë

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !