Z8 NBR PASTRIMIN cilindër Seal - China Ningnbo Yierka Seals
mirëpritur për kompaninë tonë

Z8 NBR PASTRIMIN cilindër Seal

Përshkrim i shkurtër:

Z8 NBR pneumatic cylinder seal is a single-acting lip seal for pistons in pneumatic cylinders and valves. Designed specially for the cases necessary for sealing of very small areas in short stroke pneumatic cylinders, our Z8 type seals provide maximum sealing with its small housing measures and minumum friction force.    Product Name Z8 NBR Pneumatic Cylinder Seal Material NBR Color Black Hardness 78 ± 2A Shore Working Pressure ≤1.6MPa Working Speed ≤1m/s Working Temperatur...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Z8 NBR vula pneumatike cilindër është një vulë të vetme-vepruar lip për Pistons në cilindra pneumatike dhe valvulave.

  Projektuar posaçërisht për rastet e nevojshme për nënshkrimin e zonave shumë të vogla në short goditje cilindra pneumatike, Z8 vulat tona të tipit të sigurojë nënshkrimin maksimale me masat e saj të banimit të vogla dhe fuqi minumum fërkimit.   

  Emri i produktit Z8 NBR PASTRIMIN cilindër Seal
  material NBR
  Ngjyrë e zezë
  fortësi 78 ± 2A Shore
  Presioni punës ≤1.6MPa
  Speed ​​Punës ≤1m / s
  Temperatura të punës -20 ℃ ~ + 100 ℃
  Media e punës ajror
  Avantazhet e produktit 1. zakon Small kuvendi, performanca e shkëlqyer nënshkrimin
  2. Drejtimin stably
  3. veshin ulët dinamike dhe statike
  koha 4. Gjatë shërbimit
  5. Grumbulluar në brazdë të lehtë

   

  Seria Nr Seal Lloji material Ngjyrë Fortësi 
  (Shore A)
  Size (D * d * h) (mm)
  1 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 12 x 7 x 2.55
  2 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 13 * 8 x 2.55
  3 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 16 x 10 x 2.55
  4 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 18 x 12 x 2.55
  5 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 20 x 14 x 2.55
  6 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 22 x 16 x 2.55
  7 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 25 cm 19 cm 3.25
  8 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 28 x 22 x 3.25
  9 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 30 x 22 x 3.25
  10 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 32 x 24 x 3.25
  11 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 35 x 27 x 3.25
  12 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 37 x 29 x 3.25
  13 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 38 x 30 x 3.25
  14 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 40 x 32 x 3.25
  15 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 50 x 42 x 3.25
  16 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 63 x 53 x 4.25
  17 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 80 x 70 x 4.25
  18 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 90 x 80 x 4.25
  19 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 100 cm 90 cm 4.25
  20 Z8 NBR e zezë 78 ± 2A 200 x 180 cm 8.25

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !